Krosno

Zaloguj Zarejestruj

Logowanie

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Rejestracja

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane
Imię / nick *
Login *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *

Dobieszyn: Fiat dachował w rowie

Jedna osoba została przewieziona do szpitala, po tym jak w Dobieszynie Fiat Cinquecento wpadł do rowu i dachował.

Dni Jedlicza 2014 - zdjęcia

Dni Jedlicza to coroczna impreza plenerowa. W tym roku odbyła się w sobotę 28 czerwca. Na scenie ustawionej obok Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji wystąpiły zespoły Larz Lerrer Band, Gang Olsena i Don Wasyl. Zobacz zdjęcia i film.
W dniach 8 – 14 czerwca 2014 r. odbyło się kolejne – trzecie spotkanie krajów partnerskich w ramach realizacji międzynarodowego wielostronnego projektu The World is Our Playground, Let’s Share Our Games w programie Comenius

Zagraniczni goście w szkole w Długiem

Szkoła Podstawowa w Długiem (Gmina Jedlicze) gości uczniów z Hiszpanii, Węgier i Turcji. Rewizyta odbywa się w ramach partnerskiego programu Comenius 'The World is Our Playground, Let’s Share Our Games'.
W dniach 27.04 – 04.05.2014 r. odbyła się wizyta w ramach partnerskiego programu Comenius 'The World is Our Playground, Let’s Share Our Games' w Manchesterze. Szkołą goszczącą była szkoła The Kingsway School. W wizycie wzięli udział partnerzy projektu z Hiszpanii, Węgier, Turcji i Polski.
Nie tylko kierowców, ale i pieszych czekają utrudnienia. Dzisiaj most w Jedliczu nad rzeką Jasiołką został wyłączony z ruchu. Objazd został skierowany przez miejscowości Żarnowiec i Długie.
15 maja br. w jedlickiej hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się V Wojewódzkie Mistrzostwa Podkarpacia Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w piłce siatkowej o Puchar Posła na Sejm RP Piotra Babinetza.
13-latek przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych został potrącony przez samochód osobowy. W wyniku potrącenia doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Kierowca był trzeźwy.
Wczoraj, w miejscowości Jedlicze doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. Nikt z uczestników nie został poszkodowany. Sprawcę ukarano mandatem.
7 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Jaszczwi odbyła się debata dotycząca korzyści jakie wynikają z przynależności Polski do Unii Europejskiej, której temat brzmiał: 'Jak wykorzystywać możliwości, które daje nam członkostwo w Unii Europejskiej'.
Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Dzisiaj na drodze krajowej nr 28 w Jaszczwi (gmina Jedlicze) na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.
Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Potok. Ruch pojazdów na odcinku między Krosnem a Jasłem był utrudniony. Policjanci kierowali na objazdy.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Jedliczu wezwani na interwencję uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. 45-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został przewieziony do szpitala.

Pożar samochodu firmy kurierskiej w Podniebylu

W czwartek 30 stycznia ok godz. 14:30 w Podniebylu (Gmina Jedlicze) doszło do pożaru samochodu firmy kurierskiej.

Nowy Komisariat Policji w Jedliczu otwarty

W Jedliczu dzisiaj oddano oficjalnie do użytku nową siedzibę Komisariatu Policji. Inwestycja, której realizacja rozpoczęła się w listopadzie 2012 roku, kosztowała ponad 2 mln zł.
Strona 1 z 2