Krosno

Zaloguj Zarejestruj

Logowanie

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Rejestracja

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane
Imię / nick *
Login *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *
Reload Captcha

Pijany rowerzysta wjechał w samochód

Pijany rowerzysta uderzając w bok samochodu osobowego miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście nic mu się nie stało.

Dokonał dwóch rozbojów. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia!

37-latek jest podejrzany o dokonanie dwóch rozbojów na mieszkańcach miejscowości Potok i Bajdy. Za popełnione czyny Kodeks Karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

Jeden skręcał, drugi wyprzedzał. Kolizja w Jedliczu

Dwa samochody rozbite to efekt kolizji na ul. Manierskiego w Jedliczu. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

90-lecie działalności OSP Moderówka

Szacownego wieku doczekała się jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Moderówce. Odznaczenia, gratulacje i podziękowania dla druhów wypełniły obchody 90-lecia działalności jednostki.

5 tysięcy co miesiąc przez 20 lat. Ktoś wygrał Ekstra Pensję w Jedliczu

Ta kolektura jest szczęśliwa. Główna wygrana w Ekstra Pensji czyli 5000 zł miesięcznie przez 20 lat padła wczoraj w Jedliczu, w kolekturze przy ul. Rynek 7. To w tej samej kolekturze 9 lipca br. padała szóstka w Lotto.

Mistrzowie z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem

Wychowankowie Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem zwyciężyli w V Ogólnopolskim Turnieju Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w piłce nożnej "Tarnobrzeg Cup".

Zawody sportowo - pożarnicze w Dobieszynie

Stadion sportowy w Dobieszynie był areną zmagać strażaków - ochotników z Gminy Jedlicze i Miasta Krosna. W szranki stanęło 28 drużyn. W kategorii seniorzy pierwsze miejsca zdobyli druhowie z Długiego i Turaszówki. Zobacz zdjęcia i film.

XI Festiwal Żarnowiec 2015 - Uczta dla melomana

Pierwsza edycja Festiwalu odbyła się w 2005 r. i od początku zyskała ogromne zainteresowanie i powodzenie. Festiwal, jedyny tego typu w Polsce, przyciąga corocznie do Żarnowca kilka tysięcy miłośników muzyki i teatru z Polski i za zagranicy.

Moto Party Jedlicze 2015 - Parada motocykli [ZDJĘCIA]

Prezentacją i paradą motocykli rozpoczęto wczoraj w Jedliczu szóstą już edycję Moto Party. Zobacz zdjęcia.

Motocyklowe święto w Jedliczu - Moto Party Jedlicze 2015

Prezentacja motocykli, koncerty, pokazy i konkursy - to wszystko będzie czekało na fanów jednośladów podczas VI Zlotu Motocyklowego Moto Party Jedlicze 2015. Sprawdź program imprezy na sobotę i niedzielę.

Zderzenie dwóch Skód w Jedliczu

Dwoje kierujących trafiło do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów marki Skoda w Jedliczu.

Dożynki Gminne w Żarnowcu

Rolnicy dziękowali za plony i prosili o deszcz. Prośby zostały spełnione, korowód dożynkowy ulicami Żarnowca przeszedł w strugach deszczu.

Na ludowo w Starej Kuźni

Stara Kuźnia w Jedliczu rozbrzmiewała 9 sierpnia dźwiękami muzyki ludowej. Wszystko za sprawą Podkarpackiego Festiwalu Twórczości Ludowej "Nuta" 2015, zorganizowanego przez Stowarzyszenie "KUŹNIA" w Jedliczu.

Victoria Dobieszyn - Start Rymanów 3:1

W meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Krosno, Victoria Dobieszyn pokonała przed własną publicznością Start Rymanów 3:1 (2:1). Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Jutro z Jedlicza wystartują kolarze. Gdzie ich zobaczymy, gdzie będą utrudnienia w ruchu

Jutro z Jedlicza wystartuje 16 edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Uzdrowisk Karpackich. Wyścig posiada kategorię 1.2 UCI i odbędzie się na 170 kilometrowej trasie Jedlicze - Rymanów Zdrój.
Strona 1 z 8

Czytaj również: Sport

Czytaj również: Kultura i rozrywka

Czytaj również: Biznes i finanse

Czytaj również: Szkolne wieści