Na starcie ósmej edycji Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego "Jedlicka siódemka" stanęło 138 biegaczek i biegaczy. Swój wyścig mieli również ci, którzy przemierzyli dystans z kijkami do nordic walkingu.Start i meta biegu znajdowała się przed halą widowiskowo - sportową Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Tam też znajdowało się zaplecze imprezy, a po biegu na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale, napoje i gorący posiłek.W kategorii Open wśród mężczyzn pierwszy linię mety przebiegł Hubert Wierdak z Korczyny z czasem 21 minut 19 sekund i 29 setnych. Tuż za nim był Marcin Niezgoda i Kamil Mezglewski. Wśród kobiet pierwsza na mecie była Aneta Klocek z Krosna, drugie miejsce zajęła Sylwia Karaś a trzecie Anna Skóra.W marszu nordic wśród mężczyzn wygrał Marcin Michalec, drugi był Radosław Niepokój a trzeci Robert Janocha.Wśród kobiet zwyciężyła Elżbieta Styś, druga na mecie była Małgorzata Kubiszyn a trzecia Zuzanna Konik.
Komentarze
Dodaj komentarz