Kolizja w Polance

Kolizja w Polance
uszkodzony Fiat Punto

Zderzenie fiata i citroena w dzielnicy Polanka.

Zobacz zdjęcia
Do kolizji doszło około godz. 11:30 na skrzyżowaniu ulic Baczyńskiego i Popiełuszki w Krośnie, w dzielnicy Polanka.

Kierująca samochodem marki Fiat Punto jadąc od strony Dobieszyna ulicą Baczyńskiego na zaspie straciła panowanie nad kierownicą, zjechała na przeciwny pas ruchu gdzie zderzyła się z kierującym samochodem osobowym marki Citroem C2. Po zderzeniu citroen zjechał z jezdni na pole a fiat wpadł do przydrożnego rowu.

Kolizja w Polance


Mimo, że zdarzenie wyglądało bardzo groźnie żadna z osób podróżująca samochodami nie odniosła poważnych obrażeń. Na miejsce zdarzenia wezwano dwa zastępy strażaków, patrol policji oraz załogę karetki pogotowia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.