XIII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów

XIII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów
fot. GOK Miejsce Piastowe

W sobotę 27 stycznia w Domu Ludowym w Rogach rozegrany został XIII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów.

Zobacz zdjęcia
Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy "Burza" Rogi. Turniej rozgrywany był w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund w tempie gry P' 15.

Wyniki:

Dzieci 2009 i młodsi - dziewczęta
1.Martyna Mansz,
2. Zofia Baranowska,
3. Magdalena Zając

Dzieci 2009 i młodsi – chłopcy
1.Arkadiusz Patrzyk,
2. Szymon Gawlak,
3. Franciszek Węgrzyn

Dzieci 2009 i młodsi – klasyfikacja ogólna
1.Martyna Mansz,
2. ArkadiuszPatrzyk,
3. Szymon Gawlak

Chłopcy rocznik 2005 – 2008
1.Michał Guzik,
2. Kacper Świerzowski,
3. Kamil Kucza

Chłopcy rocznik 2002 – 2004
1.Dominik Gazda,
2.Arkadiusz Kucza,
3. Kacper Karaś

Open:
1. Patryk Mrozowski,
2. Andrzej Żegota,
3. Dominik Gazda

W poszczególnych kategoriach zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Wszyscy uczestnicy za udział w turnieju otrzymali słodycze. Nagrody wręczali: dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn oraz wiceprezes LUKS „Burza” Rogi Sławomir Kucza, który był sędzią turnieju.

Organizatorzy kierują serdeczne podziękowanie Pani Aldonie Kuczy za pomoc przy organizacji turnieju.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.