Po mszy świętej, koncert rozpoczął się występem kilku solistek Studia Gama, połączonego z recytacjami wierszy nawiązującymi w swojej treści do świat Bożego Narodzenia. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się: Wiktoria Cetera, Wiktoria Micek, Julia Sechman, a wiersze recytowały Julia Kosztyła, Wiktoria i Natalia Guzik. Program został przygotowany przez współorganizatora przedsięwzięcia Szkołę Podstawową w Miejscu Piastowym, panie Lucyna Kandefer i Elżbieta Gosztyła.

Na końcu koncertu, życzenia Noworoczne w imieniu własnym i całej orkiestry złożył wszystkim Janusz Węgrzyn dyrektor GOK i zastępca wójta Magdalena Hec-Mrozek. Składamy serdeczne podziękowania proboszczowi parafii księdzu Andrzejowi Mroczkowskiemu za serdeczne przyjęcie naszych dęciaków.





Komentarze
Dodaj komentarz