Zespoły z pierwszych i drugich miejsc rozegrały mecze półfinałowe. W pierwszym meczu Głowienka pokonała Rogi 3:1, a w drugim Łężany pokonały Targowiska również 3:1.

W kategorii szkoła podstawowa VII-VIII klasy + gimnazjum przystąpiło 4 drużyny, które rywalizowały w jednej grupie w systemie „każdy z każdym”. W wyniku rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna z Zalesia, drugie SP Rogi, trzecie, LKS Głowienka, poza podium znalazła się drużyna SP-GIM Miejsce Piastowe.

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, a pozostałe drużyny dyplomy za udział. Zostały także przyznane nagrody indywidualne w postaci statuetek i dyplomów dla: najlepszych bramkarzy, którymi zostali Karol Gabor (Łężany) i Wojciech Frączek (Zalesie), najlepszymi strzelcami zostali Wiktor Czekaj (Głowienka) i Jakub Kuźniar (Zalesie), a najlepszymi zawodnikami zostali Konrad Dobosz (Głowienka) i Bartosz Paszek (Rogi).
Nagrody wręczali: Przewodniczący Rady Gminy Miejsce Piastowe Wiesław Habrat oraz dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Mecze sędziowali Sławomir Kielar, a zabezpieczenie medyczne pełniła Agnieszka Grębla.





Komentarze
Dodaj komentarz