Dachowanie renault w Łężanach

Dachowanie renault w Łężanach

Jedna osoba przewieziona do szpitala po wypadku w miejscowości Łężany. Samochód osobowy dachował w przydrożnym rowie.

Zobacz zdjęcia
Do wypadku doszło po godz. 17:00 na ul. Jana Pawła II w Łężanach.

Kierująca samochodem osobowym marki Renault 19 jadąc w kierunku Krosna zjechała z jezdni i wjechała do przydrożnego rowu. Samochód uderzył w betonowy przepust i obrócił się w powietrzu i dachował w rowie.
W wyniku zdarzenia 42-latka kierująca samochodem została przetransportowana do szpitala. Kobieta podróżowała sama, w chwili zdarzenia była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Zdjęcia:

Komentarze

Źle
Baby na tory....chłopy do garów.
Odpowiedz
Dobrze...
... ze nikogo nie potracila przy okazji. Baby na tory.
Odpowiedz
cynik
Nic dziwnego, opony w renault gładziutkie jak pupka niemowlaka. Dzisiaj naprawdę jest ślisko i na takich gumach należy jechać bardzo ostrożnie.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.