Brąz dla Szymona i Michała

Brąz dla Szymona i Michała

Szymon Sporek i Michał Olbrycht brązowymi medalistami Mistrzostw Polski.

W dniach od 29 do 31 maja w Zielonej Górze – Drzonkowie na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym (czyli Mistrzostwa Polski drużyn złożonych z uczniów klas 7-8 szkół podstawowych lub klasy trzeciej gimnazjum).

Wzięło w nich udział 19 najlepszych szkół w kategorii chłopców i 21 szkół w kategorii dziewcząt. Województwo podkarpackie reprezentowane było przez drużyny Szkoły Podstawowej w Dukli i Szkoły Podstawowej Wólka Łętowska. Znakomicie spisała się drużyna Szkoły Podstawowej z Dukli w składzie Sporek Szymon i Olbrycht Michał, która zajęła III miejsce w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.