Nowy chodnik we Wróbliku Szlacheckim

Nowy chodnik we Wróbliku Szlacheckim

Powiat Krośnieński zakończył inwestycję związaną z budową chodnika wraz z odwodnieniem w ciągu drogi powiatowej we Wróbliku Królewskim.

Odbiór zadania odbył się 21 listopada w obecności starosty Jana Pelczara, etatowego członka Zarządu Powiatu Moniki Subik, zastępcy burmistrza gminy Rymanów Grzegorza Wołczańskiego, kierownika budowy Wojciecha Sidora i inspektora nadzoru Stanisława Pękalskiego.
Nowy chodnik we Wróbliku Szlacheckim
Zakres prac obejmował między innymi: roboty przygotowawcze, wykonanie odwodnienia, ułożenie krawężników, wykonanie chodnika z kostki betonowej na długości 166 mb, montaż barier ochronnych oraz oznakowanie pionowe i poziome przejścia dla pieszych.

- W odpowiedzi na wniosek mieszkańców, w ramach środków własnych i przy wsparciu gminy Rymanów, wybudowaliśmy chodnik we Wróbliku Królewskim. Mam nadzieję, że wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa pieszych w tym rejonie - podkreśla starosta Jan Pelczar.
Nowy chodnik we Wróbliku Szlacheckim
Koszt zadania to kwota 168 347 zł przy wsparciu finansowym gminy Rymanów w wysokości 79 000 zł. Wykonawcą robót był Zakład Remontowo - Budowlany "Drozdbud" z Rymanowa-Zdróju.
Źródło: inf. prasowa

Komentarze

Dżon z czokago
A no co im tam chodnik?
Odpowiedz
Koleś z Ontario
A po co tam chodnik jak tam nic nima?
Odpowiedz
diabloo
Otwarcie nie wazne batman nie poświęcił
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.