Wiktor to pierwszy mieszkaniec powiatu krośnieńskiego urodzony w 2021 roku

Wiktor to pierwszy mieszkaniec powiatu krośnieńskiego urodzony w 2021 roku

Wiktor Łuksa to pierwszy mieszkaniec powiatu krośnieńskiego urodzony w krośnieńskim szpitalu w 2021 roku. Chłopca i szczęśliwych rodziców odwiedził starosta Jan Pelczar.

Zobacz zdjęcia
Urodził się o godzinie 14:15 w Nowy Rok przy pomocy cesarskiego cięcia, uzyskał 10 punktów w skali Apgar, ważył 4260 gramów i mierzył 58 cm. Wiktor jest pierwszym dzieckiem Angeliki i Michała Łuksa i pierwszym mieszkańcem powiatu krośnieńskiego, który urodził się w tym roku w krośnieńskim szpitalu.
Wiktor to pierwszy mieszkaniec powiatu krośnieńskiego urodzony w 2021 roku
Wiktor Łuksa
Szczęśliwych rodziców, mieszkańców Krasnej w gminie Korczyna, odwiedził dziś (04.01) z życzeniami, kwiatami i bonem na zakupy o wartości 1000 zł starosta krośnieński Jan Pelczar. Wspólnie ze starostą wizytę złożyli dyrektor szpitala Piotr Czerwiński, kierownik Oddziału Ginekologiczno-Położniczego dr n. med. Janusz Słowik i położna oddziałowa Krystyna Krygowska.

Rodzice mogli przy okazji sprawdzić fotel do kangurowania zakupiony dla krośnieńskiego szpitala przez powiat krośnieński.

Komentarze

Agata
05.01.2021 09:44
Śliczniutki.Wielkie gratulacje dla Rodziców. Niech Wiktorek rośnie zdrowo.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.