Czytelnik naszego portalu poinformował, że 29 marca około godziny 22 był świadkiem nietypowego zachowania firmy sprzątającej chodniki i ulice na terenie Krosna.
Jak wiadomo wszystkim piasek wraz z innymi zanieczyszczeniami ma trafić do utylizacji, a był celowo wysypywany na trawnik i to pod samym Przedszkolem Miejskim nr 3. W mojej opinii jako mieszkańca Krosna, takie coś nie powinno mieć miejsca. Jest tam teren pochyły i przy większych opadach te wszystkie śmieci spłyną na chodnik i na krzyżówkę poniżej - napisał mieszkaniec Krosna.
Do informacji dołączył zdjęcia i filmiki:
Sprawę przekazaliśmy do Urzędu Miasta Krosna. Na zarzuty odpowiedział Krzysztof Smerecki, naczelnik Wydziału Komunalnego, Ochrony Środowiska i Gospodarki Lokalami.
Krzysztof Smerecki w odpowiedzi podziękował za interwencję i potwierdził naganne zachowanie wykonawcy.
- Został on upomniany i pouczony o konsekwencjach nierzetelnego wykonywania umowy. Piasek został sprzątnięty z trawnika - poinformował naczelnik Krzysztof Smerecki.


Komentarze
Dodaj komentarz