Na pomoc Ukrainie. Zbiórka PCK

Na pomoc Ukrainie. Zbiórka PCK
zdjęcie ilustracyjne

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krośnie rozpoczyna zbiórkę potrzebnych rzeczy #napomocUkrainie.

Od wczoraj (24 lutego) na Podkarpaciu PCK podjął bezpośrednie działania w 4 punktach kontrolnych zorganizowanych przy przejściach granicznych.

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Krośnie poinformował o rozpoczęciu zbiórki #napomocUkrainie. Najbardziej potrzebne są materiały opatrunkowe, środki higieniczne i kosmetyki, żywność długoterminowa oraz nowa odzież, koce i śpiwory.

Zbiórka prowadzona jest w OR PCK w Krośnie, ul. Rynek 2, I piętro w godz. 7.00-15.00. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 13 43 241 97 i 13 43 236 18.
Źródło: OR PCK Krosno

Komentarze

Fff
Nie pamiętacie 2WS? Myślałem ze jesteśmy mądrzejsi.
Odpowiedz
ee
Juz nie pamiętacie co było podczas ostatniej wojny, polacy jak zwykle nigdy nie uczą sie na błędach... brak rozumu..
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.