Magdalena Hec-Mrozek nie jest już zastępcą wójta gminy Miejsce Piastowe

Magdalena Hec-Mrozek nie jest już zastępcą wójta gminy Miejsce Piastowe
Magdalena Hec-Mrozek fot. UG Miejsce Piastowe

Magdalena Hec-Mrozek od 21 listopada nie jest już zastępcą wójta gminy Miejsc Piastowe. Dziękuje wszystkim za cztery lata współpracy.

Poniedziałek, 21 listopada, był ostatnim dniem pracy Magdaleny Hec-Mrozek na stanowisku zastępcy wójta gminy Miejsce Piastowe.

Za współpracę dziękuje wójt gminy, radnym, sołtysom, kołom gospodyń wiejskich i ochotniczym strażom pożarnym.

- Chciałabym serdecznie podziękować za współpracę, wspólnie spędzony czas, ciekawe wyzwania zawodowe i cenne wskazówki. Pani Wójt Dorocie Chilik dziękuję za powierzone stanowisko oraz zaufanie, którym mnie obdarzyła. Ostatnie cztery lata uważam za ważny etap w mojej karierze i jestem wdzięczna, że mogłam się tym dzielić z Państwem. Praca w samorządzie terytorialnym to dla mnie służba na rzecz społeczności lokalnej i z takim przesłaniem podjęłam się objęcia tego stanowiska, a do Państwa należy ocena, jak udało mi się tez służbę realizować - napisała między innymi Magdalena Hec-Mrozek.

Komentarze

Rogowianin
24.02.2023 21:25
Kamień spadł mi z serca, gdy przeczytałem ten artykuł. Nie będę ukrywać, jako mieszkaniec, nie ubolewam nad tym że ta osoba nie jest już zastępca wójta.
Odpowiedz
monio
06.02.2023 16:37
Dlaczego tak cicho? Dlaczego na stronie gminy nie ma podziękowań ani pożegnań dla p. zastępcy, która była osobą mądrą pracującą przez kilka lat dla mieszkańców gminy.
Odpowiedz
Mieszkaniec
09.01.2023 09:38
Nie popieram PiS-u.
Odpowiedz
Mieszkaniec
08.01.2023 18:36
Jak dla mnie to dobrze się stało, najwidoczniej Bóg tak chciał.
Odpowiedz
Miki
07.12.2022 14:42
Ta Pani to człowiek na wysokim poziomie, pomimo różnic zdań, zawsze się szło z nią dogadać. Szkoda
Odpowiedz
Zuza
07.12.2022 08:22
Miałam do czynienia z tą Panią i uważam, że to bardzo miła i zaangażowana osoba. Będzie jej bardzo brakowało. A Ci co piszą te komentarze to chyba nigdy z tą Panią nie rozmawiali.
Odpowiedz
Mieszkaniec
04.12.2022 19:54
Przeczytawczy o tej informacji w mym sercu zagościła wielka radość!
Odpowiedz
mieszkaniec
28.11.2022 22:19
Tylko że ta pani więcej robiła i odwalała robotę za panią wójt
Odpowiedz
Zainteresowany
25.11.2022 17:44
Kto będzie nowym zastępcą? Jakieś typy albo sprawdzone info?
Odpowiedz
Gość
25.11.2022 17:11
Nie rozumiem po co te zwierzenia?. Tą panią nikt nie wybierał, była zatrudniona jako pracownik przez panią wójt no a teraz zwolniona, więc będziecie pisać o wszystkich pracownikach czy tylko o tych wybranych, którzy się chcą pożalić nad swoim losem.
Odpowiedz
Filomena
25.11.2022 16:26
Jakoś cicho o tym fakcie na stronie gminy
Odpowiedz
Młody
25.11.2022 16:25
Większość komentarzy to po prostu wyrażanie opinii czy zadowolenia z opisanej w artykule sytuacji, a nie hejt.
Odpowiedz
Zainteresowany
25.11.2022 14:44
Być może post miał na celu wywołać falę komentarzy i pochwał , według mnie to czy pani M jest czy nie to nie wiele osób interesuje… nie jest wybrana w drodze głosowania czy wyborów a powołana …nie sprawdziła się wiec do widzenia
Odpowiedz
tomm
25.11.2022 12:12
Ciekawe zatem kto komu podziękował?
Odpowiedz
Lolo
25.11.2022 09:55
Niech ta kLARA raczej nie wraca!
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.