MKS Krosno ma nowe logo

MKS Krosno ma nowe logo
fot. MKS Krosno

Spółka Miejska Komunikacja Samochodowa w Krośnie zaprezentowała nową wersję logotypu.

Spółka MKS Krosno przedstawiła nową wersję logotypu. Poinformowała, że "nie odchodzimy od tradycyjnego znaku i nazwy, ale zmieniamy ich kolorystykę. Można powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju odświeżenie".

- Nowe logo to połączenie kolorów z logotypów miasta (Krosno Miasto Szkła), Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego oraz starej grafiki MKS Krosno. W ten sposób Spółka chce nawiązać m.in. do tego, że MKS Krosno to spółka miejska świadcząca usługi w zakresie zbiorowego transportu publicznego oraz spółka wchodząca w całości w skład Krośnieńskiego Holdingu Komunalnego - czytamy w informacji.

Nowa kolorystyka nawiązuje też do obecnej kolorystyki autobusów i na pewno będzie dobrym dopełnieniem ich wizualnej całości.
Źródło: MKS Krosno

Komentarze

xxx
A ile to nowe logo kosztowało...... chyba sporo no nie?
Odpowiedz
nikowiec
Na to czekali pasazerowie. Teraz będzie super.
Odpowiedz
mieszakniec
nowe logo to nowe niższe ceny
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.