Kolejne spotkania z uczniami w trosce o bezpieczne ferie

Kolejne spotkania z uczniami w trosce o bezpieczne ferie
fot. KPP Nisko

Niżańscy policjanci, od kilku dni prowadzą działania edukacyjne, podczas których informują o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie zbliżających się ferii zimowych. W ramach takich spotkań najmłodsi uczą się właściwych zachowań i przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa związanych z zimowym wypoczynkiem.

Wczoraj, spotkanie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ramach nadchodzących ferii, odbyło się w Szkole Podstawowej w Wólce Tanewskiej.

Profilaktyk, sierż. szt. Grzegorz Szczębara wspólnie z dzielnicowym z Posterunku Policji w Ulanowie, sierż. szt. Grzegorzem Podobińskim, przekazali uczniom niezbędną wiedzę o zagrożeniach z jakimi mogą się spotkać w trakcie zimowego wypoczynku oraz tłumaczyli jak zachować się w przypadku, gdy dojdzie do niebezpiecznych sytuacji.

Podczas spotkania nie zabrakło treści wynikających z zasad bezpiecznego korzystania z internetu, czy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Przypominamy o trwającym konkursie plastyczno - filmowym pn. „Śnieżny Dekalog" , który organizowany jest w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.
Źródło: KPP Nisko

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.