Zamiast 50 km/h aż 107. Mężczyzna stracił prawo jazdy

Zamiast 50 km/h aż 107. Mężczyzna stracił prawo jazdy
fot. KMP Przemyśl

Policjanci z przemyskiej drogówki starają się zapewnić bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Wyciągają konsekwencje wobec tych kierowców, którzy rażąco przekraczają przepisy drogowe oraz popełniają przestępstwa.

W ubiegły czwartek, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zwrócili uwagę na jadącą z nadmierną prędkością toyotę. Urządzenie wskazało, że w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, kierowca jechał z prędkością 107 km/h, czyli o 57 km/h za szybko.

Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli drogowej na Al. Żołnierzy Wyklętych w Przemyślu. Za kierownicą toyoty siedział 36-letni obywatel Ukrainy. W związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz nałożyli na niego grzywnę w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych.

Przekraczanie dopuszczalnych limitów prędkości, to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Dlatego apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę oraz stosowanie się do przepisów ruchu.
Źródło: KMP Przemyśl

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.