Wypadek w Bykowcach

Wypadek w Bykowcach
fot. KPP Sanok

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Bykowcach na ul. Przemyskiej. W wyniku zderzenia jeepa z ciężarową scanią, obrażeń doznał 68-letni mężczyzna. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12, w Bykowcach na ul. Przemyskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący jeepem utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w jadącą z przeciwnego kierunku scanię, a następnie wjechał do rowu. Ponadto z jeepa oderwało się koło, które uszkodziło jadące za ciężarówką bmw.
Wypadek w Bykowcach
W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 68-letni mieszkaniec powiatu leskiego, kierujący jeepem. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Zarówno 37-letni kierujący scanią, jak też 44-letnia kierująca bmw nie potrzebowali pomocy medycznej. 

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników wypadku. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

Prowadzone postępowanie pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia. 

 
Źródło: KPP Sanok

Komentarze

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.