50-latek z 3 promilami przewrócił się na motorowerze

50-latek z 3 promilami przewrócił się na motorowerze
fot. KMP Krosno

Około 3 promile alkoholu w organizmie miał 50-letni motorowerzysta w miejscowości Teodorówka. Mężczyzna stracił panowanie nad jednośladem i doprowadził do jego przewrócenia się.

W sobotę przed godz. 14, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motorowerzysty w miejscowości Teodorówka. Wstępnie ustalono, że 50-letni kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do jego przewrócenia się.

Mężczyzna został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Badanie trzeźwości wykazało około 3 promile alkoholu w organizmie kierującego.
Źródło: KMP Krosno

Komentarze

antypijak
Dukla i jej okolice to królowie pijaństwa. Natomiast powiat brzozowski przewyższa wszystkie powiaty i gminy.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.