Policjanci od rana w pięciu miejscowościach regionu sprawdzali trzeźwość użytkowników dróg. Przebadano w sumie 1015 kierowców. O godzinie 6:43 policjanci w Baligrodzie w Wańkowej zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volvo 70-latka. Badanie wykazało 0,25 promila, co stanowi wykroczenie w myśl obowiązujących przepisów.
Również za wykroczenie odpowie 31-letnia kierująca samochodem osobowym marki Subaru. Kobieta zatrzymana do kontroli w Baligrodzie, tuż przed godziną 8, miała w organizmie 0,39 promila alkoholu.








Komentarze
Dodaj komentarz