Od nowego tygodnia atrakcyjne promocje przygotowały popularne sieci handlowe.
Promocje w supermarketach to coś co wszyscy lubimy i na co czekamy. Wybraliśmy kilka sklepów, sprawdziliśmy promocyjne ceny obowiązujące od poniedziałku 15 marca.

Lidl

Od poniedziałku sieć sklepów Lidl przygotowała kilka ciekawych promocji. Z aplikacją Lidl schab extra 50% taniej, pomarańcze luzem cena 2,99 zł za kilogram. W promocji dostępny będzie również proszek do prania Persil, opakowanie XXL za 24,99 zł.
Pełną ofertę można znaleźć pod adresem, kliknij: Gazetka Lidl od 15 marca.

Kaufland

W sklepie Kaufland przy ulicy Niepodległości kupimy mleko wypasione 1l w cenie 1,99 zł za szt. przy zakupie 12 szt. Dostaniemy również wszystkie produkty marki Pampers z zarejestrowaną kartą payback z 20% zniżką. W cenie 2,99 zł kupimy kilogram bananów, a za 5 kg worek cebuli zapłacimy tylko 6,99 zł.
Szczegóły pod adresem, kliknij: Gazetka Kaufland.

Biedronka

Od 15 marca w sklepach Biedronka w promocyjnych cenach kupimy kawę mieloną Jacobs Krounung w cenie 14,99 zł, za proszek do prania Vizir XXL zapłacimy 33,99 zł. Z kolei przy zakupie 3 szt. masła mleczna dolina z kartą biedronka za jedną sztukę zapłacimy tylko 2,99 zł.
Szczegółowa oferta pod adresem, kliknij: Gazetka Biedronka od 15 marca.

Carrefour

W sklepie Carrefour (ul. Krakowska) i Carrefour Market (ul. Lewakowskiego) znajdziemy w świetnej cenie mąkę puszystą Lubella za 2,79 zł, czekoladki Alpejskie Mleczko po 9,29 zł. Za mleko UHT Łowicz 1l zapłacimy tylko 2,59 a papier toaletowy Regina 12 szt kupimy po 11,99 zł.
Ofertę sklepów sprawdzisz pod adresem, kliknij: Gazetki Carrefour.

Delikatesy Centrum

W sklepach sieci Delikatesy Centrum kupimy filet z kurczaka 9,49 zł za kg z aplikacją Delikatesy Centrum, papier toaletowy Velvet przy zakupie 2 szt w cenie 7,99 za szt. Za kilogram cebuli zapłacimy 1,59 zł, za pęczek rzodkiewki 1,79 zł.
Szczegółowa oferta pod adresem, kliknij: Gazetka Delikatesy Centrum.

Szukasz konkretnego produktu w promocyjnej cenie? Sprawdź ich listę: Produkty.

Zobacz wszystkie gazetki promocyjne: Wszystkie gazetki promocyjne.