Oferujemy fachowe doradztwo i zapewniamy dokładną wycenę. Wykonujemy próbny odwiert i pomagamy dobrać model pompy.
Jeśli zastanawiasz się, po co w dzisiejszych czasach mieć własną studnię głębinową, skoro w Polsce przyjęło się, że powszechnym dobrem są wodociągi, to przedstawiamy w kilku zdaniach wszelkie korzyści płynące z posiadania własnego ujęcia wody. Wiercenie studni głębinowej na Podkarpaciu staje się koniecznością, jeśli na naszej działce budowlanej ani w pobliżu nie mamy dostępu do wodociągu i w przyszłości nie ma planów na ich powstanie. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu wiercenia studni głębinowych Jasło, Krosno, Sanok. Nasze usługi wykonujemy również w odległych miejscowościach, daleko położonych od innych zabudowań i dostępu do wodociągów, przykładem są piękne, widokowe działki budowlane w Bieszczadach, gdzie ostatnim czasem mieliśmy przyjemność wykonywać nasze usługi.

Oferujemy:
- Fachowe doradztwo w oparciu o analizę projektu hydrogeologicznego (ustalamy najkorzystniejszą lokalizację do odwiertu)
- Zapewniamy dokładną wycenę, zabezpieczającą przed nieplanowanymi kosztami
- Wykonanie odwiertu próbnego, pozwalającego na ustalenie głębokości, na której znajduje się woda. Odwiert wykonuje osoba z odpowiednimi uprawnieniami, przeszkolona.
- Wykonanie odwiertu studni głębinowej nowoczesnym sprzętem wiertniczym z gwarancja znalezienia wody.
- Pomagamy dobrać najodpowiedniejszy model pompy głębinowej w korzystnych cenach.

wiercenie studni

Wiercenie studni głębinowych na Podkarpaciu jest najlepszą decyzją nie tylko wtedy, gdy nie mamy dostępu do sieci wodociągowej, często bywa, że po przekalkulowaniu kosztów za podpięcie się do wodociągów ustalamy, że jest to nieopłacalne. Wiercenie studni głębinowej na Podkarpaciu to jednorazowy koszt, który w dłuższej perspektywie korzystania z własnej wody daje nam niezależność i pewność, że nasza woda jest dostępna bez przerwy. Dostęp do własnej studni głębinowej pozwala zasilić cały dom w tanią, czystą wodę, równocześnie wpływając na obniżenie naszych kosztów eksploatacji budynków. Właśnie dlatego coraz więcej mieszkańców decyduje się na wiercenie studni głębinowej na Podkarpaciu. Głębokość studni często przekracza 10 m, dlatego potrzebujemy specjalnej wiertnicy. Nasza firma dysponuje nowoczesnym, fachowym sprzętem wiertniczym, dzięki któremu możemy wykonywać pracę w miejscach o utrudnionej dostępności nie niszcząc przy tym wykończonych ogrodów i traw na posesji, możemy dostosować się do każdych warunków pogodowych. Każdy z naszych pracowników podchodzi do klienta indywidualnie zgodnie ze standardem usług naszej firmy. Zapraszamy do współpracy