Znasz to uczucie, kiedy kilka dni po wykonaniu stylizacji zauważasz pierwsze odpryski lub wgniecenia. Teraz możesz raz na zawsze pożegnać się z czasochłonnymi poprawkami! Hybrydowy lakier utrzymuje się na płytce znacznie dłużej, dzięki czemu będziesz mogła cieszyć się swoim manicurem przed kilka tygodni.
Najmodniejsze kolory paznokci na sezon wiosna/lato 2021

W trendach pozostaje oczywiście klasyczna czerwień i subtelne barwy nude. Jednak jeśli wraz z nadejściem cieplejszych dni masz ochotę na odrobinę szaleństwa to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Podczas wiosny nasze paznokcie powinny mienić się wszystkimi kolorami tęczy. Róż, pomarańcz, elektryzujący żółty i delikatny baby blue to najbardziej pożądane odcienie! Do opalonej skóry będzie pasował również biały lakier. Przy jego aplikacji zachowaj szczególną ostrożność, dzięki czemu efekt końcowy będzie naprawdę spektakularny.

Masz ochotę na wzorki? Nic prostszego. Zainspiruj się światem natury i wykonaj na płytce delikatne listki, gałązki, słońce lub chmurki.

Manicure hybrydowy w domu


Czego potrzebujesz do wykonania hybrydowej stylizacji?

Poza standardowymi akcesoriami, jak pilniczek czy drewniane patyczki do odsuwania skórek, w Twojej kosmetyczce powinny znaleźć się również te przedmioty: baza, top i lakier, odtłuszczacz oraz bezpyłowe waciki. Niezbędna będzie również lampa UV/LED. To z pewnością najbardziej kosztowny element, jednak jest on naprawdę świetną inwestycją. Rekomendujemy kupno lampy o mocy 36W lub więcej. Dzięki silnej wiązce światła lepiej utwardzisz płynne specyfiki, a efekt końcowy będzie utrzymywał się znacznie dłużej.

Pamiętaj, żeby przy wyborze lakieru, bazy oraz topu kierować się ich jakością. Zainwestuj w dobre i polecane przez setki tysięcy użytkowniczek produkty. Znajdziesz je w ofercie marki NeoNail: makeup.pl/brand/383691/.

Manicure hybrydowy w domu


Manicure hybrydowy. Krok po korku.

Krok 1

Nawilż skórki i delikatnie odsuń je za pomocą drewnianego patyczka. Następnie opiłuj płytkę w ulubiony kształt. Na sam koniec użyj bloku polerskiego i zmatuj paznokcie. Całość przetrzyj odtłuszczaczem.

Krok 2

Sięgnij po bazę, dokładnie ją rozprowadź i utwardź pod lampą.

Krok 2

Użyj swojego ulubionego lakieru i również przenieś go pod wiązkę światła. Jeśli chcesz uzyskać intensywniejszy odcień powtórz proces.

Krok 3

Na utwardzony kolor połóż odrobinę topu. Nada on stylizacji pięknego połysku i zabezpieczy ją przed ewentualnymi uszkodzeniami. Pamiętaj, żeby całość również wysuszyć pod lampą.

Krok 4

Przetrzyj płytkę cleanerem i gotowe!

Poprawnie wykonana hybryda powinna utrzymać się na paznokciach od 3 do 4 tygodni!