Dziś już niemal nikt nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Aby móc jednak w pełni korzystać ze swojego smartfona, konieczny jest wybór odpowiedniej oferty. Jaki abonament telefoniczny wybrać, czym kierować się przy jego wyborze i na co zwrócić szczególną uwagę?

Co wziąć pod uwagę przy wyborze abonamentu?


Dla każdego idealna oferta oznacza coś innego. Dla wielu osób najważniejsza jest atrakcyjna cena; dla innych - elastyczność czy możliwość korzystania z wielu dodatkowych opcji. W Orange abonament łączy wszystkie te cechy.

Cztery plany, 5G i HBO ze sporą zniżką


W ramach oferty Orange klienci mogą wybrać jeden z czterech dostępnych planów - za które (już po uwzględnieniu dodatkowych rabatów: -5 zł/mies. za wyrażenie zgód marketingowych, -5 zł/mies. za e-fakturę odbierany co miesiąc w Mój Orange) zapłacą 40, 50, 60 lub 80 zł miesięcznie. Zróżnicowanie oferty umożliwia wybór abonamentu atrakcyjnego pod względem ceny dla każdego użytkownika. W przypadku wszystkich czterech planów obowiązuje darmowy pierwszy miesiąc abonamentu (przy zakupie online), a także - co bardzo istotne - darmowe SMS-y i rozmowy bez limitu, a do tego duże pakiety GB.

Dwa z czterech planów umożliwiają również korzystanie z 5G. Klienci tych planów, jeśli tylko znajdują się w zasięgu sieci 5G w Orange, posiadają telefon umożliwiający korzystanie z niej oraz mają kartę SIM 4G lub kartę eSIM, będą mogli bez przeszkód korzystać z najnowszej technologii.

Orange przygotowało zresztą dla swoich klientów jeszcze jedną niespodziankę. Osoby korzystające z planów w #hello5G mają również możliwość dokupienia HBO GO w specjalnej, niższej cenie. To świetna propozycja dla osób, które chcą mieć nieograniczony dostęp do filmów i seriali z bogatej biblioteki serwisu HBO GO. Więcej o abonamentach komórkowych w Orange i poszczególnych planach można przeczytać na https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy.

Jaki abonament telefoniczny wybrać? Telefon w ramach planuWarto jeszcze dodać, że w ramach poszczególnych planów klienci Orange mogą dodatkowo wybrać telefon za 0 zł na start - podczas trwania umowy zapłacą niskie, comiesięczne raty, co może być świetną zachętą do zmiany telefonu.

Oferta abonamentu w Orange łączy zatem wiele aspektów ważnych dla klientów. Jej wybór powinni rozważyć Ci, dla których ważne są atrakcyjna cena, dobry zasięg sieci, możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów i usług czy dostęp do najnowszej technologii.

Artykuł sponsorowany