Koparko-ładowarka JCB 4CX to wszechstronna maszyna, która znajduje zastosowanie w wielu branżach. Jej zaawansowane funkcje oraz solidna konstrukcja dają szerokie możliwości pracy na budowie. Czy jednak koparka JCB 4CX nadaje się do pracy w trudnym terenie?

Wytrzymałość konstrukcji i adaptacja do trudnych warunków - koparko ładowarka jcb 4CX


Zacznijmy od tego, co na pierwszy rzut oka może wyróżniać koparko-ładowarkę JCB 4CX na tle podobnych maszyn - bardzo solidna konstrukcji. W katalogu Interhandler możemy przeczytać, że urządzenie JCB 4CX zostało zaprojektowane z myślą o pracy w trudnym terenie. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii ten model koparko-ładowarki charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością.

Wyposażenie w silne osie oraz wytrzymałe mosty napędowe pozwala na bezproblemowe poruszanie się po nierównym terenie, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo wszystkich operacji. System amortyzacji oraz wzmocnione opony minimalizują wstrząsy, zwiększają komfort pracy operatora i chronią maszynę przed uszkodzeniami.

W wyposażeniu koparko-ładowarki możemy wyróżnić trzy tryby skrętu oraz dyferencjał o ograniczonym poślizgu na obydwu osiach — dzięki temu możemy mówić także o znacznie większych zdolnościach maszyny do pracy w terenie.

Koparka jcb 4CX - wydajność i moc silnika w wymagających warunkach


Koparko-ładowarka JCB 4CX jest wyposażona w nowoczesny silnik. Duża moc silnika, połączona z zaawansowanym systemem hydrauliki, umożliwia szybkie i efektywne wykonywanie zróżnicowanych zadań.

Niezależnie od tego, czy maszyna pracuje na miękkim podłożu, czy na skalistym terenie, koparko ładowarka JCB 4CX radzi sobie doskonale. Ponadto optymalne zużycie paliwa oraz niskie emisje spalin sprawiają, że maszyna jest ekonomiczna i przyjazna dla środowiska - jest to istotne w długoterminowej eksploatacji.

Komfort pracy i zaawansowane funkcje operatora


Praca w trudnym terenie wymaga nie tylko niezawodności maszyny, ale także komfortu dla operatora. Koparka JCB 4CX została wyposażona w przestronną i ergonomicznie zaprojektowaną kabinę, która zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnej pracy na budowie.

Nowoczesny system sterowania oraz intuicyjne panele kontrolne umożliwiają precyzyjne zarządzanie funkcjami maszyny.

Koparko-ładowarka JCB 4CX - dodatkowe wyposażenie


W jakie dodatkowe udoskonalenia, rozwiązania i funkcje wyposażona jest maszyna?

  • Hydrauliczne szybkozłącze ładowarkowe z widłami

  • Szybkozłącze ładowarkowe mechaniczne

  • Frezarkę

  • Zęby zrywające

  • Młot hydrauliczny

  • Łyżki do kopania

  • Wiertnicę

  • Głowice obrotowe

  • Głowice wychylnoobrotowe

Koparko-ładowarka JCB 4CX to maszyna, która bez wątpienia sprawdzi się w pracy w trudnym terenie. Jej solidna konstrukcja, wydajny silnik oraz komfortowe wyposażenie czynią ją niezastąpionym narzędziem w wielu wymagających projektach budowlanych i przemysłowych.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.