Virgin Mobile wprowadza kolejną promocję w ramach innowacyjnej oferty #Freemium. Za 10GB transferu danych użytkownicy zapłacą tylko 10zł!
  
Po listopadowej promocji „1 GB za 2 zł”, Virgin Mobile wprowadza kolejną, bardzo konkurencyjną obniżkę. Przez dwa tygodnie, posiadacze #FREEMIUM będą mogli dokupić 10GB transferu danych za 10zł zamiast pierwotnych 25 zł. Zrobią to w taki sam sposób, w jaki zakupują komponenty oferowane w ramach pakietu #PÓŁDARMO.

– Przy wszystkich działaniach staramy się być jak najbliżej naszych klientów, monitorujemy ich zachowania oraz odkrywamy potrzeby. Właśnie dlatego wdrożyliśmy pakiet Freemium, a teraz uruchamiamy promocję 10GB za 10 zł, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę. To czasowa obniżka, ale już mamy w planach kolejne "prezenty" – powiedział Piotr Suchodolski, dyrektor marketingu
Virgin Mobile Polska.

Virgin Mobile Polska to największy i najbardziej popularny wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce. Wyjątkowo korzystne propozycje tj. chociażby flagowy pakiet #BEZLIMITU za 29 zł, czy innowacyjne #FREEMIUM już na dobre wpisały się w świadomość setek tysięcy osób, które oczekują od marek bezkonkurencyjnych ofert, idących w parze z brakiem zobowiązań w postaci umowy. Virgin Mobile oferuje pakiety na kartę nie tylko dla tych młodych rocznikowo, ale i młodych duchem. Ponadto rozpieszcza swoich klientów poprzez oferowanie tego, co najlepsze i niedostępne gdzieś indziej.

Nie jesteś jeszcze klientem Virgin Mobile? Kup starter lub przenieś numer: 10GB za 10zł.