A gdyby tak znaleźć najtańszą opcję transportu przesyłki za pomocą jednego kliknięcia? Czy można w jakiś sposób uniknąć stresu, ogromnych kosztów i nakładu czasu przy organizacji przeprowadzki? TAK! Wystarczy skorzystać z bezpłatnego serwisu aukcji transportowych Clicktrans.pl, a w kilka minut znajdziemy najbardziej oszczędną i sprawdzoną opcję transportu w Polsce i za granicą.
  

Jak to działa?

Ideą serwisu jest łączenie potrzeb osób poszukujących transportu przesyłek i przewoźników. Wystawiając darmowe ogłoszenie na Clicktrans.pl możemy określić kategorię, wymiary, trasę i datę realizacji przesyłki. Już po chwili otrzymamy specjalnie przygotowane oferty od firm transportowych, które poszukują dodatkowych ładunków, ponieważ i tak zmierzają w danym kierunku. Warto zwrócić uwagę na to, że oferty przewoźników zestawione są w formacie aukcji „w dół” – proponowane kwoty i warunki transportu są wyjątkowo korzystne, ponieważ przewoźnicy konkurują o nasze zlecenie.

Co dokładnie mogę przewieźć z Clicktrans.pl?

Na Clicktrans.pl możemy wystawić przesyłkę w ponad 50 kategoriach, a do najpopularniejszych z nich należą przeprowadzki, transport mebli, transport samochodów, transport motocykli i skuterów oraz transport paczek. Serwis sprawdza się najlepiej także, gdy mamy do przewiezienia dość nietypową przesyłkę – np. zwierzę, łódź, instrument, dzieło sztuki. Co ważne, na portalu zarejestrowani są przewoźnicy, którzy specjalizują się w wybranych kategoriach transportu i posiadają stosowne licencje oraz ubezpieczenie.

Zasięg terytorialny przesyłek jest również niemal nieograniczony. Tysiące zweryfikowanych firm transportowych zarejestrowanych w serwisie kursują codziennie na trasach w Polsce i Europie. Do popularnych krajów nadania i dostarczenia przesyłki należą Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Francja i Hiszpania.

Ile można zaoszczędzić z Clicktrans.pl?

Nawet do 60%! Skąd tak duża oszczędność? Nasze zlecenie realizowane jest „przy okazji”, a przewoźnikom zależy na wypełnieniu pustej przestrzeni ładunkowej. Im dokładniej opiszemy przesyłkę, tym większe szanse na dokładną wycenę i atrakcyjniejszą ofertę.

Czy korzystanie z Clicktrans.pl kosztuje?

Jeśli jesteśmy zleceniodawcą, czyli osobą wystawiającą ogłoszenie korzystanie z Clicktrans.pl jest całkowicie darmowe.

Czy muszę koniecznie wybrać jakąś ofertę?

Nie. Publikacja ogłoszenia w Clicktrans.pl nie jest zobowiązująca. Możemy skorzystać serwisu także tylko po to, żeby wycenić transport. W podjęciu decyzji o wyborze przewoźnika pomoże nam z pewnością system komentarzy – tu możemy sprawdzić jak

Clicktrans.pl w liczbach

Serwis Clicktrans.pl działa od 2010 r. Szacuje się, że Clicktrans.pl do tej pory pomógł naszym rodakom zaoszczędzić 15,5 miliona złotych. W serwisie aktywnie działa ponad 11 tysięcy firm transportowych.

Przykładowe przesyłki zrealizowane przez Clicktrans.pl w Krośnie

- Przewóz mebli z Krosna do Baranowa za 240 zł (oszczędność 103 zł)
- Przeprowadzka z Belfastu do Krosna za 3490 zł (oszczędność 1719 zł)
- Transport samochodu z Swindon (Wielka Brytania) do Krosna za 2300 zł (oszczędność 1666 zł)
- Transport roweru z Krosna do Ząbkowic Śląskich za 70 zł (oszczędność 93 zł)

Aby wycenić transport wystarczy kliknąć tu>>