Szkolenia firmowe, ważne wystąpienia, konferencje, a może upominek dla klienta bez okazji? Notesy reklamowe z nadrukiem to bardzo praktyczny gadżet, który bez wątpienia przyda się w każdej sytuacji. Pozostaje tylko pytanie: jak go wybrać?
  

Określ przeznaczenie notesu

Zanim zdecydujesz się na notesy reklamowe z nadrukiem swojej firmy w pierwszej kolejności warto dokładnie sprecyzować cel przeznaczenia takiego gadżetu reklamowego. Przede wszystkim zastanów się nad tym komu chcesz go wręczyć lub na jaką okazję potrzebujesz takiego zamówienia. Postaraj się, na tyle na ile jest to możliwe – przewidzieć gust osoby obdarowanej i zadbać o to, aby upominek był bardzo estetyczny. Wartością dodaną takiego gadżetu jest możliwość reklamy Twojej firmy, dlatego zwróć uwagę na kilka kwestii. M.in. na staranne wykonanie notesu, rodzaj i gramaturę papieru, format projektu, sposób zadruku, jakość nadruku, sposób klejenia wewnętrznego, a także wykończenie i kolorystykę.

Gdzie zamówić notesy z logo firmy?

Drukarnia online oferuje notesy reklamowe z nadrukiem w nakładach od 100 do 4000 sztuk. Notesy z logo firmy dostępne są w czterech różnych formatach: formacie A6, który idealnie zmieści się do torebki lub teczki służbowej; eleganckim formacie DL, który zapewni Twojej firmie reklamę, a sam gadżet będzie bardzo dobrze prezentował się na targach i innych służbowych wydarzeniach; A5, który ułatwi Twoim klientom precyzyjne sporządzanie notatek podczas ważnych spotkań biznesowych; format A4 zapewni lepszą widoczność logotypowi firmowemu, który zostanie dostrzeżony na warsztatach, konferencjach branżowych i wykładach biznesowych. Ponadto ten format ułatwi Ci szybkie i wygodne sporządzenie najważniejszych notatek.

Notesy reklamowe z nadrukiem to doskonała okazja do sprawienia radości klientom, budowania świadomości marki, reklamy własnej firmy na wielu wydarzeniach branżowych, a także na posiadanie praktycznego bloku, na którym możesz notować najbardziej spontaniczne pomysły. Już nie musisz martwić się tym, ze podczas ważnych wystąpień nie masz na czym notować istotnych informacji. Podręczny notes estetycznie wykonany to obowiązkowy gadżet dla każdego. Szczególnie ważne powinno to być dla osób, które mają trudności z zapamiętywaniem i lubią mieć spisane informacje na papierze, aby potem, w każdym możliwym momencie do nich wrócić.

Jeśli wybierasz się na ważne wydarzenie branżowe ważne, aby Twoje materiały reklamowe były spójne z tworzonym przez Ciebie wizerunkiem. Jeśli zlecisz to zadanie odpowiedniej firmie zyskasz oszczędzony czas i pewność, że zajmie się ona wszystkim w odpowiedni sposób: zadba o najdrobniejszy detal w Twoim projekcie, dokładnie wypyta o wszystkie szczegóły i przygotuje notesy reklamowe z logo firmowym na czas. Jeśli od razu decydujesz się na zamówienie większej ilości notesów – pamiętaj o dokładnym sprawdzeniu projektu przed jego zatwierdzeniem.

Notesy reklamowe z nadrukiem – jak wybrać ten odpowiedni?

Na rynku znajdziesz bardzo duży wybór notesów z możliwością umieszczenia swojego logo firmowego na okładce. Określenie własnych wymagań względem projektu pozwoli Ci zaoszczędzić czas na poszukiwania notesu idealnego. Zlecając wydruk notesu zwróć szczególną uwagę na jakość wydruku, ilość minimalnego zamówienia, czas realizacji, a także sposób zadruku notesów. Jeśli interesują Cię dodatkowe opcje takie jak możliwość perforacji czy dziurkowania – nie zapomnij dodać tych informacji w uwagach podczas składania zamówienia.