Ziemia Polska to firma, która dba o prawidłowy wzrost plonów poprzez tworzenie i dostarczanie naturalnych nawozów. Aby móc cieszyć się zdrowymi roślinami należy odpowiednio zadbać o podłoże. Gleba musi być bogata w materię organiczną. Przyroda potrzebuje naszego wsparcia, a możemy je uzyskać dzięki kompostowni. Jej celem jest działanie dla środowiska w zgodzie z naturą. Wszelkie badania potwierdzają dobrą jakość oraz wysoką skuteczność nawozów.
W pełni naturalne i organiczne produkty
Oferowane przez firmę Ziemia Polska nawozy są naturalne i organiczne. Opinie klientów są dla firmy zadowalające, ponieważ dzięki ich produktom plony są satysfakcjonujące. Nawozy z kompostowni przeznaczone są do poszczególnych rodzajów roślin zapewniając im prawidłowe odżywienie. Firma oferuje następujące produkty:
- ProEma-1 - środek przeznaczony do zastosowania w uprawach polowych. Efektywnie wpływa na rozrost zbóż, kukurydzy, rzepaku oraz gryki,
- ProEma-2 - jest to kompost o szerokim zastosowaniu. Idealnie sprawdza się do przygotowania miejsca pod warzywa, sady, rośliny polowe, kwiaty oraz trawniki,
- ProEma-4 - produkt szczególnie polecany do roślin o właściwościach powietrzno-wodnych,
- ProEma-5 - ten środek poprawia właściwości gleby, na której będą rosły zboża ozime i jare, kukurydza, rzepak oraz rośliny przemysłowe i energetyczne.

Kompostownie przyjazne zarówno dla środowiska oraz mieszkańców
Kompostowanie to naturalny proces, który polega na rozkładzie materii organicznej. Przetwarzanie bioodpadów w kontrolowanych warunkach jest bezpieczne dla środowiska oraz dla ludzi. Kompostowanie daje możliwość naturalnego nawożenia gleby dając tym samym zdrowe plony.

Nowoczesna technologia wykorzystująca mikroorganizmy
Produkcja w Bielicach i pozostałych miastach polega na zastosowaniu nowoczesnej technologii, która wykorzystuje mikroorganizmy probiotyczne. Wprowadzenie ich do gleby powoduje, że staje się ona bogatsza, uzyskuje równowagę biologiczną, odpowiednią strukturę oraz zwiększa dostępność niezbędnych składników pokarmowych dla roślin.

Same pozytywne opinie wśród okolicznych mieszkańców
Ziemia Polska posiada pięć zakładów na terenie całej Polski. Opinie mieszkańców Bielic, Ożarowa Mazowieckiego oraz pozostałych miast nie pozostawiają wątpliwości, że naturalne nawozy kompostowni dobroczynnie wpływają na wzrost ich plonów.