Pożyczka w Zaimo to przede wszystkim: ekspresowa decyzja, bez przesyłania dokumentów, natychmiastowa wypłata środków bez względu na bank, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, do nawet 6000 złotych.
To, co nas wyróżnia, to nie tylko przejrzyste zasady pożyczkowania i prosty sposób aplikowania na stronie. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług - ekspresową decyzję oraz szybki czas księgowania środków na koncie Klienta.

Udzielamy pożyczek w kwocie od 400 do 6000 zł, na spłatę od 1 do 12 rat miesięcznych. Jednocześnie oprocentowanie jest wyliczane indywidualnie dla każdego Klienta, a w ciągu miesiąca może wynieść w granicach 5-12 proc. – w zależności od zdolności kredytowej Pożyczkobiorcy. Należy także podkreślić, iż w skali całego roku oprocentowanie nie przekracza 12 proc.

Naszym atutem jest nowoczesna technologia Big Data, która pozwala na precyzyjne i wiarygodne oszacowanie zdolności kredytowej. Dzięki połączeniu tysięcy informacji o Kredytobiorcy, które pochodzą także z takich źródeł, jak portal społecznościowy Facebook, czy aktywność Konsumenta w sieci, jesteśmy w stanie szybko i trafnie wydać decyzję kredytową. Nasza zaawansowana technologia, oparta na algorytmie, wylicza prawdopodobieństwo spłacenia zaciągniętego zobowiązania przez Pożyczkobiorcę.

Jesteś ciekaw, jak możesz zaaplikować o pożyczkę ratalną? Wejdź na stronę Zaimo.

zaimo