Ostatnia akcja meczu w doliczonym czasie gry spowodowała, że 3 punkty powędrowały do Szczepańcowej.
Pojedynek o mistrzostwo klasy B-4 w okręgu krośnieńskim zaczął się po myśli gospodarzy. Już w 5 minucie drużynie z Komborni dał prowadzenie Patryk Chrobak umieszczając piłkę w siatce strzałem przy słupku. Po 15 minutach był już remis. Niepilnowany Mateusz Kustroń strzałem z kilku metrów pokonał Michała Lorensa. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się podziałem punktów, już w doliczonym czasie gry, Dwór na prowadzenie wyprowadził Michał Kopko.

W 52 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na Chrobaku. Do piłki na 11 metrze podszedł Łukasz Józefczyk, ale jego strzał poszybował nad poprzeczką. Sytuacja zemściła się cztery minuty później. Po nieudanym ofsajdzie, do remisu doprowadził Kordian Dąbrowski. Zawodnicy z Komborni mogli wyjść na prowadzenie ponownie w 85 minucie, kiedy to po raz drugi sędzia podyktował rzut karny. Jednak i tym razem nie wykorzystali „11”. Pechowym strzelcem okazał się Marcin Rymarz. I ta sytuacja także się zemściła. W ostatniej akcji meczu piłkę w siatce Dworu umieścił po raz drugi Kordian Dąbrowski. Po bramce sędzia zakończył spotkanie.

Z meczu Dwór Kombornia - KS Szczepańcowa

Dwór Kombornia – KS Szczepańcowa 2-3
1-0 Patryk Chrobak (5 min.), 1-1 Mateusz Kustroń (20 min.), 2-1 Mikołaj Kopko (45+1 min.), 2-2 Kordian Dąbrowski (56 min.), 2-3 Kordian Dąbrowski (90+2 min.)

Kombornia: Michał Lorens – Tobiasz Kuźnar, Marcin Rymarz, Hubert Hawrot, Piotr Surmacz, Paweł Gazda, Patryk Chrobak (82 Kacper Józefczyk), Mateusz Ekiert, Łukasz Józefczyk, Maciej Długosz, Mikołaj Kopko. Trener: Paweł Gazda.

Szczepańcowa: Kamil Pilat – Mateusz Majkut (75 Kamil Majkut), Roland Liberacki, Daniel Baszak, Jakub Szczur (65 Adrian Żołna), Kamil Szczur, Piotr Szopa, Kordian Dąbrowski, Damian Soszyński, Mateusz Kustroń, Daniel Ginalski (55 Dawid Goleń). Trener: Bartłomiej Szela.