Zdecydowane zwycięstwo w sąsiedzkiej bitwie odnieśli gospodarze z Łęk Dukielskich. Mecz mógł się podobać, szczególnie w drugiej połowie, kiedy to Zorza zdobyła cztery bramki a drużyna z Kobylan tylko jedną.
W niedzielne południe (6 września) na stadion w Łękach Dukielskich przybyło wielu kibiców, by dopingować swoje drużyny w meczu o mistrzostwo A-klasy grupy III. Lepiej w mecz weszli gospodarze. Już w 14 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na zawodniku z Łęk Dukielskich. Do piłki na 11 metrze podszedł Paweł Dziadosz i pewnym strzałem pokonał Pawła Skwarę.

Gospodarze nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo. Autorem wyrównującego gola był 3 minuty później Rafał Wierdak, który pokonał Sebastiana Węgrzyna precyzyjnym strzałem przy słupku zza linii pola karnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym.

Drugą odsłonę w imponującym stylu zaczęli zawodnicy z Łęk Dukielskich. Już pierwsza akcja przyniosła bramkę. Składną akcję zapoczątkowaną z prawej strony przez Pawła Dziadosza zakończył trafieniem do siatki kapitan gospodarzy Dariusz Dziadosz. W 59 minucie było już 3-1, a autorem bramki był Gracjan Poręba, który niepilnowany trafił do pustej bramki z dwóch metrów. Goście kontaktową bramkę zdobyli w 67 minucie, a jej autorem był ponownie Rafał Wierdak. Jednak to gospodarze wyprowadzili dwa kolejne ciosy (Kamil Lichtarski oraz ponownie Dariusz Dziadosz) i to oni mogli się cieszyć ze zwycięstwa w sąsiedzkiej bitwie z Victorią Kobylany.

Mecz sędziowali Piotr Farion, Jacek Sirko i Grzegorz Bliźniak.