Drużyna z Haczowa po 4 kolejnych porażkach sięgnęła w końcu po zwycięstwo. Na listę strzelców wpisali się Bryś i Kut. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Książkiewicz.
W ostatnim meczu rundy jesiennej w klasie A-2 na własnym boisku Haczovia zdobyła w końcu komplet punktów. Sam mecz nie był jednak porywającym widowiskiem. W pierwszej połowie warto odnotować sytuację z 25 minuty, kiedy to Bartłomiej Kut przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Witold Koza odbił strzał napastnika nogami. Dobrą sytuację zmarnował też w 33 minucie Michał Boczar. Goście najlepszą sytuację mieli w 40 minucie, kiedy to Mateusz Buczek z rzutu wolnego z około 30 metrów trafił w słupek.

16 minut po przerwie po raz kolejny bramkarz gości wygrał pojedynek z Kutem. Gospodarze objęli prowadzenie w 65 minucie, kiedy to Bryś pokonał strzałem głową Kozę. Dziewięć minut później wynik podwyższył Kut. Wyszedł na czystą pozycję i strzałem po ziemi trafił do bramki. W ostatnich minutach zespół z Jasionki ruszył do ataku. Efektem była honorowa bramka po składnej akcji w pierwszej minucie doliczonego czasu gry. Na listę strzelców wpisał się Książkiewicz.
Za tydzień, w ostatnim meczu rundy jesiennej zespół z Haczowa wyjeżdża na mecz do Klimkówki, a Huragan podejmie u siebie Iwonkę Iwonicz, która w sobotę wygrała siódmy mecz z rzędu, zwyciężając lidera z Krościenka Wyżnego.

Z meczu LKS Haczovia Haczów - Huragan Jasionka

LKS Haczovia Haczów - Huragan Jasionka 2:1 (0:0)
1:0 Radosław Bryś (65 min.), 2:0 Bartosz Kut (74 min.), 2:1 Bartłomiej Książkiewicz (90 + 1 min.)

Haczów: Jakub Pitrus - Paweł Szajna, Adrian Rajchel (46. Mariusz Ladziński), Szymon Królicki, Arkadiusz Ladziński, Michał Boczar, Wojciech Leśniak (80. Dominik Wityński), Damian Wąchała (65. Mustafa Gharib), Konrad Kijowski (46. Mateusz Rygiel), Bartosz Kut (87. Marcin Rysz), Radosław Bryś (89. Radosław Sobota).

Jasionka: Witold Koza - Wiktor Kielar (85. Karol Kuliga), Marek Drozd, Grzegorz Głód, Mateusz Buczek, Mateusz Głód, Bartłomiej Turek (46. Paweł Kuliga), Szymon Uliasz, Dawid Zima, Bartłomiej Książkiewicz, Patryk Szczurek (83. Kamil Kowalewski).

Sędziowali: Tomasz Jagieła oraz Krzysztof Wojnar i Tomasz Kijowski. Żółte kartki: Rygiel, Szajna - Turek, Koza.