W Dukli w Szkole Podstawowej odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości.
W środę (10 listopada) w przeddzień Święta Niepodległości Polski w Szkole Podstawowej w Dukli nauczycielki z klas od "O" do III zorganizowały niecodzienne obchody tego święta. Oprócz montażu słowno-muzycznego, który przygotowały nauczycielki Paulina Domaradzka i Kamila Paszek-Czupińska z klasami "O" i II b oryginalnym pomysłem była prezentacja mody patriotycznej.

Sześćdziesiąt dzieci z klas od "O" do klasy III zaprezentowało swoje kreacje na czerwonym dywanie. Dzieci były oceniane przez 5. osobową komisję pod przewodnictwem burmistrza Dukli Andrzeja Bytnara. Wyróżniono 5 kreacji prezentowanych przez: Antka Drozda z II b, Marysię Jaskółkę z IIIa, Kubę Majera z I c, Dawida Szyszlaka z II b, Lenę Skomorowską z "O" i Bartosza Gołąbka z II c.

Wszystkie dzieci otrzymały drobne nagrody z rąk burmistrza Andrzeja Bytnara, zastępcy burmistrza Łukasza Piroga, dyrektora Jerzego Pęcaka, nauczycielek: Józefy Winnickiej-Sawczuk i Kamili Paszek-Czupińskiej i pamiątkowe dyplomy.

Organizatorka całego przedsięwzięcia była Józefa Winnicka-Sawczuk nauczycielka i radna powiatowa. Na zakończenie były pamiątkowe wspólne zdjęcia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.