Przełęcz Dukla pewnie pokonała Naftę Jedlicze w pierwszym meczu rundy wiosennej.
W sobotnim meczu inauguracyjnym wiosennej rundy klasy okręgowej, Przełęcz Dukla pewnie pokonała na własnym boisku Naftę Jedlicze 4:0 (2:0).

Bramki dla gospodarzy zdobyli: Kamil Pęcak x2 (39', 45'), Patryk Krzywda (63') i Marcin Korzec (66').

Goście mecz kończyli w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Karola Rymarczyka w 51 minucie. W 73 minucie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Kamil Pęcak, strzelec dwóch bramek w pierwszej części gry. Mecz obserwował prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie Wojciech Sokołowski.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.