Michał Olbrycht i Szymon Sporek zostali Mistrzami Podkarpacia Seniorów w tenisie stołowym.
Rewelacyjnie spisali się podczas rozgrywanych Mistrzostw Podkarpacia Seniorów młodzi tenisiści stołowi z Dukli. Michał i Szymon są jeszcze kadetami. Podczas rozgrywanego 10 lutego turnieju po raz kolejny sprawili dużą sensację zdobywając Mistrzostwo Podkarpacia w tenisie stołowym w grze podwójnej.

W pierwszej rundzie pokonali parę Kolodczejczyk, Kraś (3:0). Kolejny pojedynek i kolejna wygrana. Para Chmielowski, Krukar musiała pogodzić się z porażką (0:3). W półfinale po zaciętej i trzymającej w napięciu  grze chłopcy pokonali parę Pelczar, Seroka (3:1) (turniejowa 2). W finale Michał Olbrycht i Szymon Sporek po pięknej grze pokonali parę Chodorski, Dziukiewicz - PKS KOLPING Jarosław (3:1).

Zdobycie złotego medalu w grze podwójnej poprzedzone było bardzo dobrym występem w grze pojedynczej gdzie Michał zajął 5, a Szymon 10 miejsce spośród 46 zgłoszonych zawodników. W grze mieszanej Szymon Sporek w parze z Emilią Skibą wywalczyli brązowy medal mistrzostw Podkarpacia.