W zakończonym ok 17:00 (początek 09:00) Turnieju o Puchar Starosty Krośnieńskiego triumfowała dukielska Przełęcz. Turniej ten, od 14 lat, stanowi "mistrzostwa" dla najlepszych zespołów z poszczególnych gmin.
W grupie eliminacyjnej gospodarze turnieju pokonali Naftę Chorkówka 2-0 oraz zremisowali z LKS Lubatówka 1-1 (w karnych górą Przełęcz 4-3, trafiali Frączek, Nikody, Korzec i Zima). W spotkaniu z Naftą obydwa gole zdobył Rafał Nikody. Kolejne spotkanie Przełęczy z LKS Lubatówka rozpoczęło się od zdobycia gola przez B-klasowców. Przełęcz przycisnęła rywali i za sprawą Kamila Kowalskiego zdobyła wyrównującego gola. Zgodnie z regulaminem (nie dla wszystkich zrozumiałym) piłkarze wykonywali rzuty karne, w których lepsi okazali się zawodnicy Przełęczy (nie było punktów za zwycięstwo, tylko jeden za remis?). Decydującego karnego wykorzystał 16-letni Patryk Zima. Po remisie Nafty z LKS-em stało się jasne, że do grupy finałowej awansowała Przełęcz.

Najpierw przeciwnikiem była drużyna Karpat Klimkówka. Od początku lepiej prezentowała się Przełęcz, co udokumentowała golami Frączka i Nikodego. Karpaty tylko przez chwilę były w grze, kiedy to zdobyły kontaktowego gola. Mecz z Dworem Kombornia w przypadku zwycięstwa gospodarzy przesądzał o ich zwycięstwie w całym turnieju. Pewne zwycięstwo 3-0 po golach Mielecha, Nikodego i Kotłowskiego potwierdziło, że Przełęcz była najlepsza w całym turnieju. W meczu o 2 miejsce Karpaty Klimkówka, które w sobotę świętowały 65 lat istnienia klubu, pokonały Dwór Kombornia.

Szczegółowe wyniki widoczne są na jednym ze zdjęć: