Kamila Cichoń dwukrotnie była druga w zainaugurowanym nowym sezonie w Pucharze Polski "Celuj w Igrzyska".
Biathloniści IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zainaugurowali nowy sezon w Pucharze Polski - "Celuj w Igrzyska". W zawodach, które odbyły się w Dusznikach-Zdroju w dniach od 8 do 10 stycznia rozegrano biegi sprinterskie i masowe.

Bardzo dobrze w gronie seniorek zaprezentowała się aktualna reprezentantka Polski Kamila Cichoń, która stanęła dwukrotnie na 2 stopniu podium w obu rozegranych konkurencjach. Zawodniczka pochodząca z Lubatowej za każdym razem musiała uznać wyższość najbardziej doświadczonej polskiej biathlonistki Magdaleny Gwizdoń.

Dobre lokaty wywalczyła Klaudia Cichoń, która w "sprincie" została sklasyfikowana na 8 pozycji, a w biegu masowym dobiegła do mety na 5 miejscu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.