XIX Gminny Przegląd Kolęd Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych
14.01.2017 20:34Kultura i rozrywka / Iwonicz-Zdrój
10 stycznia w Domu Ludowym w Iwoniczu odbył się XIX Gminny Przegląd Kolęd Pastorałek i Obrzędów Bożonarodzeniowych.
W tym roku mogliśmy obejrzeć ok. 50 prezentacji artystycznych dzieci i młodzieży z naszej Gminy w tym 4 grupy teatralne. W każdej kategorii wiekowej przyznane zostały nagrody za miejsca oraz wyróżnienia.
I KATEGORIA WIEKOWA:
Soliści:
Miejsce I : Natalia Zima „Sianko na stół” - SP Lubatowa /op. Dorota Nycz
Miejsce II: Helena Mitas „Jest taki wieczór” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Urszula Telesz
Miejsce III: Kinga Włodarczyk „Żłobek Cię utuli” ZS w Iwoniczu-Zdroju /op. Bożena Szczepanik
Wyróżnienia: Oliwier Krowicki „Jadą kolędnicy jadą”ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec, Sandra Krupa „Kolęda na dzwonkach” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Urszula Telesz, Oliwia Cichoń „Pastuszkowie Bracia mili” SP Lubatowa/op. Maria Wilk
Grupy Teatralne:
Miejsce I: GRUPA TEATRALNA „IWONUTKI” - „Ach, Co za noc” Przedszkole Gminne z Iwonicza-Zdroju /op. Agata Rajchel i Edyta Buczek
Miejsce II: GRUPA TEATRALNA - „Dziecięce Jasełka” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Bożena Wajda i Lidia Rachwał
II KATEGORIA WIEKOWA:
Soliści:
Miejsce I: Milena Zając „W wigilijną noc” SP Lubatowa/op. Jerzy Adamik
Miejsce II: Milena Bogaczyk „Coraz bliżej święta” SP Iwonicz /op. Robert Mercik
Miejsce III: Tomasz Nycz „A kiedy wigilii przyjdzie czas” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast
Wyróżnienia:
Magdalena Rogowska „Kołysanka dla Jezusa” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast
Roksana Krupa „Kołysanka” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast
Anna i Kamila Szczurek „Sianko na stół” SP Iwonicz /op. Robert Mercik
Grupy Teatralne:
Miejsce I: GRUPA KOLĘDNICZA „Hej kolęda...” SP Iwonicz/op. s. Danuta Pruś
Miejsce II: GRUPA TEATRALNA„Jasełka-Bóg się rodzi” SP Iwonicz /op. Agnieszka Szczurek
i Monika Szajna
III KATEGORIA WIEKOWA:
Soliści:
Miejsce I : Katarzyna Such „Cicha Noc” Gimnazjum Iwonicz/op. Bożena Such
Miejsce II: Wiktor Zając „Wilijna Pastorałka” Gimnazjum Lubatowa/op. Ewa Staroń
Miejsce III: Marcelina Turek „Babci zegar” ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec
Wyróżnienia: Julia Murdzek „Gore gwiazda” Gimnazjum Lubatowa/op. Ewa Staroń, Izabela Zima „Szara kolęda”ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec
IV KATEGORIA WIEKOWA:
Soliści:
Miejsce I: Alina Duszczyńska „Mario, czy Ty wiesz” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch
Wyróżnienia: Kinga Sobiecka „Babci zegar” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch, Monika Konik „Maleńka miłość” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch
I KATEGORIA WIEKOWA:
Soliści:
Miejsce I : Natalia Zima „Sianko na stół” - SP Lubatowa /op. Dorota Nycz
Miejsce II: Helena Mitas „Jest taki wieczór” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Urszula Telesz
Miejsce III: Kinga Włodarczyk „Żłobek Cię utuli” ZS w Iwoniczu-Zdroju /op. Bożena Szczepanik
Wyróżnienia: Oliwier Krowicki „Jadą kolędnicy jadą”ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec, Sandra Krupa „Kolęda na dzwonkach” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Urszula Telesz, Oliwia Cichoń „Pastuszkowie Bracia mili” SP Lubatowa/op. Maria Wilk
Grupy Teatralne:
Miejsce I: GRUPA TEATRALNA „IWONUTKI” - „Ach, Co za noc” Przedszkole Gminne z Iwonicza-Zdroju /op. Agata Rajchel i Edyta Buczek
Miejsce II: GRUPA TEATRALNA - „Dziecięce Jasełka” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Bożena Wajda i Lidia Rachwał
II KATEGORIA WIEKOWA:
Soliści:
Miejsce I: Milena Zając „W wigilijną noc” SP Lubatowa/op. Jerzy Adamik
Miejsce II: Milena Bogaczyk „Coraz bliżej święta” SP Iwonicz /op. Robert Mercik
Miejsce III: Tomasz Nycz „A kiedy wigilii przyjdzie czas” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast
Wyróżnienia:
Magdalena Rogowska „Kołysanka dla Jezusa” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast
Roksana Krupa „Kołysanka” ZS w Iwoniczu-Zdroju/op. Joanna Szwast
Anna i Kamila Szczurek „Sianko na stół” SP Iwonicz /op. Robert Mercik
Grupy Teatralne:
Miejsce I: GRUPA KOLĘDNICZA „Hej kolęda...” SP Iwonicz/op. s. Danuta Pruś
Miejsce II: GRUPA TEATRALNA„Jasełka-Bóg się rodzi” SP Iwonicz /op. Agnieszka Szczurek
i Monika Szajna
III KATEGORIA WIEKOWA:
Soliści:
Miejsce I : Katarzyna Such „Cicha Noc” Gimnazjum Iwonicz/op. Bożena Such
Miejsce II: Wiktor Zając „Wilijna Pastorałka” Gimnazjum Lubatowa/op. Ewa Staroń
Miejsce III: Marcelina Turek „Babci zegar” ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec
Wyróżnienia: Julia Murdzek „Gore gwiazda” Gimnazjum Lubatowa/op. Ewa Staroń, Izabela Zima „Szara kolęda”ZSPiG Lubatówka/op. Beata Dębiec
IV KATEGORIA WIEKOWA:
Soliści:
Miejsce I: Alina Duszczyńska „Mario, czy Ty wiesz” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch
Wyróżnienia: Kinga Sobiecka „Babci zegar” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch, Monika Konik „Maleńka miłość” ZS Iwonicz/op. Urszula Haduch
Autor: GOK Iwonicz-Zdrój
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!