Mimo ogromnych mrozów biathloniści rywalizowali Pucharze Polski - "Celuj w Igrzyska".
W zawodach w Kościelisku (6-8.01.2017) rywalizowano w dwóch biegach sprinterskich.

Spośród zawodników IKN Górnik Iwonicz-Zdrój najlepiej zaprezentowała się aktualna młodzieżowa reprezentantka Polski Kamila Cichoń, która wywalczyła 1 i 2 miejsce w gronie juniorek. W tej samej kategorii wiekowej Klaudia Cichoń zajęła 5 i 6 pozycję.

Dobrze prezentował się Michał Szwast, który w pierwszym dniu stanął na trzecim stopniu podium w juniorach młodszych, drugiego dnia ukończył zmagania na 4 miejscu.

Najmłodsze kategorie wiekowe młodzików i młodzików młodszych z powodu dużych mrozów startowały tylko drugiego dnia. Wśród młodzików 3 lokatę wywalczył "gimnazjalista" z Lubatowej Dawid Stanisz.