W sobotę 14 października Gminna Orkiestra Dęta z Iwonicza obchodziła jubileusz 90-lecia działalności.
Gminna Orkiestra Dęta z Iwonicza działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Iwoniczu-Zdroju fetowała w sobotę 14 października jubileusz 90-lecia działalności.

Orkiestra Dęta z Iwonicza

Relacja na żywo z jubileuszu prowadzona była przez naszą redakcję na facebookowym profilu portalu terazKrosno. Retransmisja:Jubileusz zespołu, który od wielu lat uświetnia uroczystości państwowe, religijne i koncertuje podczas wydarzeń kulturalnych, rozpoczął się od blisko godzinnego koncertu.

Witold Kocaj

W dalszej części Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój Witold Kocaj przedstawił historię orkiestry, pogratulował działalności i osiągnięć a także życzył dalszego rozwoju. Na ręce prezesa i kapelmistrza wraz z zastępcą przekazał okolicznościowy grawerton i kwiaty. Podziękowania otrzymali również obecni i byli członkowie orkiestry. Życzenia i gratulacje złożył także w imieniu swoim i radnych Przewodniczący Rady Miejskiej w Iwoniczu-Zdroju Józef Sowiński.

tor jubileuszowy dla orkiestry z Iwonicz

Jak na jubileusz przystało nie zabrakło tortu, lampki szampana oraz gromkiego "sto lat".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z jubileuszu:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.