Młode biathlonistki z brązowym medalem Mistrzostw Polski.
Zuzanna Miszczak, Daria Deryniowska i Julia Murdzek zdobyły brązowy medal w biegu sztafetowym podczas Mistrzostw Polski młodzików i młodzików młodszych w biathlonie. W zawodach, które odbyły się w Dusznikach Zdroju w dniach od 8 do 11 marca rozegrano również biegi indywidualne i sprinterskie.

Zuzanna Miszczak była najbliżej medali w startach indywidualnych młodziczek młodszych zajmując 5 miejsce w "sprincie"i 6 w biegu indywidualnym. Julia Murdzek i Daria Deryniowska w biegu sprinterskim zajmowały odpowiednio 7 i 10 pozycję. W trakcie tych zawodów kategorie juniorskie startowały w Pucharze Polski, gdzie Kamila Cichoń zajęła dwukrotnie 2 miejsce, a jej siostra Klaudia zajęła 5 i 8 pozycję.

Na 3 stopniu podium w "sprincie" stanął Patryk Jakieła. W sztafecie seniorów mix drużyna IKN Górnik Iwonicz-Zdrój zajęła dobre 5 miejsce (Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń, Michał Krzanowski i Patryk Jakieła). Zawody te były finałem cyklu "Celuj w Igrzyska". W klasyfikacji drużynowej IKN Górnik Iwonicz-Zdrój został sklasyfikowany na 6 miejscu, a indywidualnie na najniższym stopniu podium ukończyła cały cykl zawodów Klaudia Cichoń w kategorii juniorek.