4 medale zdobyte przez biathlonistki IKN Górnik Iwonicz-Zdrój na Mistrzostwach Polski.
Na obiekcie biathlonowym Duszniki Arena w dniach od 27 do 30 grudnia odbyły się seniorskie i młodzieżowe Mistrzostwa Polski. W imprezie tej z dobrej strony zaprezentowały się biathlonistki IKN Górnik Iwonicz-Zdrój, które zdobyły łącznie 4 medale w gronie młodzieżowców.

W biegu sprinterskim na 7,5 km Kamila Cichoń zajęła 8 miejsce, a Klaudia Cichoń była 14. Siostry z IKN Górnik w tym biegu zdobyły srebrny i brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W biegu ze startu wspólnego na 12,5 km cały czas w czołówce walczyła Kamila Cichoń, która ostatecznie zajęła 5 miejsce w gronie seniorek i została Młodzieżową Mistrzynią Polski. Jej siostra Klaudia zajęła 15 lokatę w seniorkach i zdobyła "srebro" w młodzieżowcach.

Na tych mistrzostwach rozegrano również sztafety mieszane, gdzie drużyna IKN Górnik Iwonicz-Zdrój biegnąca w składzie: Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń, Dawid Stanisz i Paweł Kania zajęła 9 miejsce.