W kompleksie rekreacyjno - rozrywkowym "Dwa Serca" w Krośnie odbyła się w sobotę (11 stycznia) studniówka Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju. Zobacz, jak bawili się maturzyści.
W sobotę 11 stycznia w kompleksie rekreacyjno - rozrywkowym "Dwa Serca" w Krośnie odbyła się studniówka maturzystów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju.

- Dla mnie to kolejna studniówka. Dla was będzie to na pewno wyjątkowo niezapomniany bal, ten pierwszy tak istoty w życiu dorosłych. Życzę wam wyjątkowej zabawy. Są powiedzenia, które mówią, że im bardziej imponująca studniówka, tym lepsze wyniki na maturze. Musicie się postarać, aby dzisiejsza zabawa była wyjątkowa i aby trwała do białego rana - mówił dyrektor Jan Barsznica, otwierając studniówkę. Następnie kilka zdań do grona pedagogicznego i młodzieży skierowała przedstawicielka rodziców. Po przemówieniach uczniowie wręczyli kwiaty dyrekcji szkoły, wychowawcom, rodzicom i zaproszonym gościom.

Jan Barsznica
Dobrej zabawy życzył uczniom Jan Barsznica, dyrektor szkoły

Pierwszym tańcem tradycyjnie był polonez, który odtańczyli uczniowie razem ze swoimi nauczycielami. Był też pokaz filmu złożonego z pamiątkowych zdjęć z życia szkoły i prywatnych uczniów oraz specjalna część artystyczna przygotowana przez uczniów. Ta część wywołała salwy śmiechu i gromkie brawa.

Studniówka Gastronomika z Iwonicza
Część artystyczna z fragmentami "Poranka kojota" wywołała salwy śmiechu i gromkie brawa

Po części oficjalnej i uroczystej kolacji maturzyści rozpoczęli zabawę.

Zobaczcie naszą galerię zdjęć: