Pierwsze zawody organizowane przez Szkółkę Piłkarską Niedźwiadki Lubatowa działającą od lipca ubiegłego roku śmiało można uznać za udane.
Podjęcie się tego przedsięwzięcia było prawdziwym strzałem w "10". Chętnych do wzięcia udziały w turnieju było aż 15 drużyn, jednak ze względów organizacyjnych podjęto decyzję o przeprowadzeniu rozgrywek w systemie "każdy z każdym" dla 8 drużyn.

Duże słowa uznania należą się dla trenera Football Academy Oleszyce, który po wycofaniu się ekipy z Frysztaka, na 2 dni przed zawodami, bez wahania zgłosił swoich podopiecznych do turnieju. Co więcej, aby dotrzeć do Lubatowej, FA Oleszyce mieli do pokonania prawie 200 km.

Jak wspomniano powyżej, na parkiecie rywalizowało 8 zespołów. Już od pierwszej serii spotkań widać było, że faworytem będzie drużyna MOSiR Dukla. Chłopcy z Grunwaldu Budziwój spisywali się również bardzo dobrze i po 3 meczach mieli na koncie komplet punktów.

Bardzo dobrze zaczęli też zawodnicy z Oleszyc, natomiast Orzełek Bażanówka po porażce w pierwszym spotkaniu rozkręcał się z każdym następnym meczem. Jeśli chodzi o Niedźwiadki z Lubatowej, zaczęli fantastycznie, pokonując 5:0 najmłodszą drużynę turnieju - iwonicki oddział Beniaminek Soccer Schools, w którym rządziła Lena Polek, zdobywczyni 6 goli w całym turnieju.

W kolejnych meczach nie było już tak dobrze. W większości spotkań gra mogła się podobać, zwłaszcza w przegranym 2:3 z Grunwaldem Budziwój oraz w pechowo zremisowanych z Koniczynką Krosno i Activ Pro Rymanów.

Zwycięstwo i 3 remisy Niedźwiadków przełożyło się na 6 miejsce w turnieju. Należy wspomnieć, że w Niedźwiadkach oprócz chłopców z roczników 2010 i 2011 wystąpiło również kilku z roczników 2012 oraz 2013 i co więcej, dwóch z nich wpisało się na listę strzelców.

Klasyfikacja końcowa:
1. MOSiR Dukla - 21 pkt
2. Grunwald Budziwój - 18 pkt
3. Orzełek Bażanówka - 13 pkt
4. Football Academy Oleszyce - 10 pkt
5. Aktiv Pro Rymanów - 7 pkt
6. Niedźwiadki Lubatowa - 6 pkt
7. Koniczynka Krosno - 5 pkt
8. Beniaminek Soccer Schools o/Iwonicz - 0 pkt

Najlepszym strzelcem turnieju okazała się Tatiana Głód z MOSiR Dukla, zdobywczyni 10 goli. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Mikołaj Tunia z Grunwaldu Budziwój, natomiast najlepszym zawodnikiem okazał się przedstawiciel Niedźwiadków - Wiktor Masłowski.