Do tragedii mogło doprowadzić bezmyślne zachowanie osoby, która rozrzuciła 6 metalowych kolców na całej szerokości drogi między Równem a Lubatówką.
W miniona sobotę, 9 maja, po godz. 5 nad ranem, krośnieńscy policjanci zostali zaalarmowani o uszkodzeniu opony w samochodzie osobowym na drodze łączącej Równe z Lubatówką.

– Okazało się, że ktoś umyślne rozrzucił na całej szerokości jezdni 6 metalowych kolców – informuje asp. sztab. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

Policja przypomina, że przedmioty znajdujące się na jezdni stanowią niebezpieczeństwo dla korzystających z niej uczestników ruchu. Umyślne rozrzucanie metalowych, ostro zakończonych elementów na drodze publicznej jest skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem, którego skutki mogą okazać się tragiczne.

Krośnieńska policja apeluje do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z Komisariatem Policji w Rymanowie, którego funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowe okoliczności sobotniego zdarzenia.

Podobna sytuacja miała miejsce w styczniu tego roku na tej samej drodze, gdzie uszkodzonych zostało kilka pojazdów, w tym radiowóz policyjny.

~kietowca

13-05-2020 11:11 9 42

mysle ze prędzej czy później złapią te osobę i tak
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.