Trzy bramki Sylwestra Lorenca z Jaślisk i obroniony rzut karny przez Damiana Podkula z Pustyn w meczu o mistrzostwo klasy B-4.
Piłkarze Jasiołki Jaślisk, który zapewnili sobie awans do klasy A, są wciąż niepokonaną drużyną. Na swoim koncie mają tylko jeden remis, a z pozostałych potyczek wychodzili zwycięsko. W niedzielne południe (6 czerwca) w Pustynach pokonali drużynę Orła. Jednak to gospodarze pierwsi cieszyli się ze strzelonej bramki. Jej autorem był w 12 minucie Patryk Jagiełło, który przelobował Krystiana Bogacza. Piec minut później do remisu doprowadził Sylwester Lorenc. Ten sam zawodnik w 35 minucie mógł wyprowadzić Jasiołkę na prowadzenie, ale nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Damianie Kurdyle.

Orzeł Pustyny – Jasiołka Jaśliska

Intencję strzelca wyczuł Damian Podkul i odbił piłkę zmierzającą w róg bramki. Pechowy egzekutor "11" zrehabilitował się w drugiej połowie, zdobywając dwa gole. Autorem czwartej bramki dla drużyny z Jaślisk był Hubert Patlewicz, który pokonał Damiana Podkula strzałem z dystansu. Drugą bramkę dla Pustyn na 12 minut przed końcem spotkania strzelił głową ponownie Patryk Jagiełło.

Sylwester Lorenc
Sylwester Lorenc zdobył w Pustynach trzy bramki

Orzeł Pustyny – Jasiołka Jaśliska 1-4 (1-1)

1-0 Patryk Jagiełło (12 min.), 1-1 Sylwester Lorenc (17 min.), 1-2 Sylwester Lorenc (70 min.), 1-3 Sylwester Lorenc (73 min.), 1-4 Hubert Patlewicz (74 min.), 2-4 Patryk Jagiełło (78 min.)

Pustyny: Damian Podkul – Artur Szegda, Michał Akslar (78 Sławomir Omachel), Mikołaj Lorens, Piotr Lorens (46 Jacek Jastrzębski), Hubert Kmonk, Jakub Kuźnar, Paweł Jarosz, Łukasz Graba, Paweł Rajter, Patryk Jagiełło. Trener: Artur Szegda.

Jaśliska: Krystian Bogacz – Sławomir Farbaniec, Sebastian Pondo, Dariusz Kosior, Krzysztof Putyma, Rafał Madej, Paweł Madej (70 Tobiasz Glazer), Damian Kurdyła (67 Patryk Winnicki), Fabian Farbaniec, Hubert Patlewicz (80 Jerzy Biłas), Sylwester Lorenc. Trener: Michał Batorski.