Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju wraz z Lokalną Organizacją Turystyczną 'Beskid Niski' wspierają osierocone dzieci z Daliowej.
Pomoc dla dzieci z Daliowej (Gmina Jaśliska) płynie z wielu stron. Z inicjatywą wystąpił również Jan Barsznica - dyrektor Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju i Halina Józefczyk-Habrat - kierownik internatu.

Szukaliśmy organizacji pożytku publicznego, która mogłaby użyczyć swojego konta na przekazanie odpisu podatkowego na rzecz pokrzywdzonych przez los dzieci z Daliowej, zwłaszcza, że śp. Barbara była uczennicą Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju - mówią pomysłodawcy zbiórki. Skontaktowaliśmy się z Józefem Kuśnierzem, prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Jaślisk i Okolic oraz z wójtem Gminy Jaśliska, Adamem Dańczakiem. Zgodnie z sugestią pana Józefa Kuśnierza zwróciliśmy się o pomoc do prezesa Lokalnej Organizacja Turystycznej "Beskid Niski" Stanisława Romana, który wyraził zgodę na użyczenie konta LOT "Beskid Niski" na wpłaty dla dzieci. Pieniądze z darowizn będą przekazane na rzecz dzieci do GOPS-u w Jaśliskach. - dodają.

Aby przekazać 1% podatku dla osieroconej czwórki rodzeństwa z Daliowej należny z rocznym zeznaniu podatkowym poać nr KRS 0000124477 a w rubryce "Cel szczegółowy" wpisać "Dla dzieci - ofiar pożaru w Daliowej".
Udostępnij ten artykuł znajomym: