Wandale zdewastowali plac zabaw w Posadzie Jaśliskiej, nagrał ich monitoring. Mogą uniknąć poważnych kłopotów, muszą tylko zgłosić się i naprawić szkody.
Niedawno pisaliśmy o mężczyznach, którzy pod osłoną nocy sforsowali ogrodzenie basenu w Iwoniczu-Zdroju i wykąpali się w basenie (czytaj więcej: Nocą włamali się na basen). Amatorów nocnych kąpieli zarejestrował monitoring. Burmistrz Iwonicza-Zdroju Witold Kocaj wystosował do nich apel aby zgłosili się do Urzędu Gminy w celu polubownego załatwienia sprawy. Apel poskutkował i już następnego dnia mężczyźni zameldowali się w urzędzie.

Tym razem sprawa jest większego kalibru. Doszło do dewastacji obiektów znajdujących się na Placu Zabaw w Posadzie Jaśliskiej (gmina Jaśliska), m.in. huśtawek i ławek. I tym razem sprawców nagrał monitoring, ustalono nawet ich tożsamość. Mogą oni jednak uniknąć poważnych kłopotów, muszą tylko zgłosić się do Wójta Gminy Jaśliska aby ustalić sposób i koszty naprawy zniszczeń. Mają czas do piątku 19 lipca, inaczej sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Udostępnij ten artykuł znajomym: