W Jedliczu odbył się VIII Memoriał Zenona Jaracza w łucznictwie.
W sobotę 6 lutego w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się VIII Memoriał Zenona Jaracza w łucznictwie. Dzień, w którym odbywa się memoriał to zwykle wielkie wydarzenie sportowe w mieście – niestety nie w tym roku. Panująca w naszym kraju pandemia COVID-19, spowodowała, że zawody odbyły się w ścisłym rygorze sanitarnym bez udziału rodziny Pana Jaracza, którzy co roku uświetniali Memoriał swoją obecnością, a przede wszystkim bez udziału publiczności.

Jedlicze zawody


Pomimo obostrzeń udało się zorganizować zawody w których uczestniczyło 72 zawodników i zawodniczek z całego województwa Podkarpackiego. Były to pierwsze zawody w Rzeszowskim Okręgu Łuczniczym od czasu zawodów, które odbyły się jeszcze 3 października 2020 roku w Moderówce. Wszyscy zawodnicy chcieli sprawdzić swoje postępy w rywalizacji sportowej z kolegami z innych klubów.

Honorowy Patronat nad imprezą objęła Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, natomiast w uroczystości otwarcia uczestniczyli Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak, Prezes Rzeszowskiego Okręgu Łuczniczego Andrzej Majka, Członek Zarządu ROŁ w Rzeszowie Seweryn Gromski, Dyrektor GOSiR w Jedliczu Wojciech Florczak oraz Prezes ŁUKS Jedlicze Roman Kudroń.

Jedlicze zawody


Drużyna ŁUKS Jedlicze wywalczyła 3 miejsce wśród 7 rywalizujących zespołów, natomiast wyniki indywidualne zawodników przedstawiają się następująco:
Filip Grabek - 1 miejsce w kategorii Dziecko młodsze
Katarzyna Kozioł - 3 miejsce w kategorii Open
Maja Warchoł - 3 miejsce w kategorii Dziecko
Malwina Kubit - IV miejsce w kategorii Open
Julia Sanocka - IV miejsce w kategorii Dziecko
Wojciech szafran - VII miejsce w kategorii Open
Anna Szafran - VIII miejsce w kategorii Młodzik

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.