Szybkie prowadzenie Nafty Jedlicze, ale 3 punkty trafiły do Startu Rymanów.
Sobotni mecz o mistrzostwo klasy okręgowej rozgrywany na stadionie w Posadzie Górnej rozpoczął się idealnie dla drużyny z Jedlicza. Już w 2 minucie goście wyszli na prowadzenie za sprawą Konrada Słowika, który dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego i piłka wpadła do bramki strzeżonej przez Dawida Czarneckiego. Start mógł odpowiedzieć bardzo szybko, ale w 7 minucie Mateusz Biernat wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki.

Nafta miała jeszcze groźne sytuacje w 16 minucie (Krawczyk i Hulovych) oraz 23 minucie (Krawczyk). Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 36 minucie, kiedy to dokładne dośrodkowanie Arkadiusza Madeja z prawej strony na bramkę zamienił Seweryn Zajdel.

Przysłowiowego "nosa" miał trener Szymon Gołda wprowadzając w 68 minucie na boisko Macieja Gromadę. Kilka minut później dał Startowi prowadzenie pięknym strzałem z dystansu. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania 10 minut przed końcem. Otrzymał dokładne podanie z lewej strony i w sytuacji sam na sam pokonał Szymona Jastrzębskiego.

Start Rymanów - Nafta - SPALST Jedlicze 3-1 (1-1)
0-1 Konrad Słowik (2 min.), 1-1 Seweryn Zajdel (36 min.), 2-1 Maciej Gromada (74 min.), 3-1 Maciej Gromada (80 min.)

Start Rymanów: Dawid Czarnecki – Bartosz Dworzański (85 Dariusz Rymarowicz), Bartosz Gołda, Piotr Reptak, Arkadiusz Madej (68 Maciej Gromada), Maciej Zięba, Arkadiusz Femin, Krystian Maścibrzuch, Radosław Nikody, Seweryn Zajdel, Filip Brożyna. Trener Szymon Gołda.

Nafta - SPLAST Jedlicze: Szymon Jastrzębski – Jakub Krawczyk, Mateusz Biernat, Damian Limberger (38 Karol Rymarczyk), Krystian Gębarowski, Konrad Rymaryczyk, Gabriel Wąsik, Oleksii Hulovych, Yaroslav Myts, Filip Gierlicki (72 Arkadiusz Smoła), Konrad Słowik. Trener Dariusz Soliński.

Sędziowali: Piotr Frankowicz oraz Grzegorz Gądela i Artur Szelc. Żółte kartki: Radosław Nikody, Filip Brożyna.